BEHIND POWERFUL PRODUCTION

Personale

Vores dygtige personale har masser af erfaring og lyst til spændende udfordringer...

o
HENRIK BORUP SØRENSEN

HENRIK BORUP SØRENSEN

Administrerende direktør

(+45) 40 85 08 96
hborup@nepgroup.com

Mats Berggren

Mats Berggren

Salgsdirektør

(+46) 70 232 09 45
mberggren@nepgroup.com

LEON VILSEN

LEON VILSEN

Teknisk chef
Booking

(+45) 20 80 49 05
lvilsen@nepgroup.com

Michael Walther Borup

Michael Walther Borup

Chefproducer

(+45) 20 80 54 31
mborup@nepgroup.com

Anders Fiedel

Anders Fiedel

Teko

(+45) 22 49 13 30
afiedel@nepgroup.com

Frederik Hesseldahl Havemann

Frederik Hesseldahl Havemann

Teko

(+45) 28 19 27 30
fhavemann@nepgroup.com

Torben Hansen

Torben Hansen

Booking

(+45) 28 11 07 70
thansen@nepgroup.com

Annett Rasmussen

Annett Rasmussen

Økonomi

(+45) 25 15 76 22
arasmussen@nepgroup.com

Jon Keutmann mose

Jon Keutmann mose

Producer
Fotograf

(+45) 22 49 14 85
jmose@nepgroup.com

Klaus thomsen

Klaus thomsen

EVS operatør
Producer

kthomsen@nepgroup.com

Mathias Bach Vognsen

Mathias Bach Vognsen

FTP elev

mbachvognsen@nepgroup.com

Kasper Gregers

Kasper Gregers

FTP elev

kgregerssorensen@nepgroup.com

Morten Frederiksen

Morten Frederiksen

Chauffør
OB assistent

mfrederiksen@nepgroup.com

Samarbejde

Vi har løbende et samarbejde med blandt andet disse klienter

Følg NEP Denmark på Facebook…

Se billeder og historier fra nogle af vores mange produktioner

Kontakt